O nas

Biuro rachunkowe PIT zostało założone w 2007 r. przez Marię Strysik oraz Annę Niedźwiedź. Każda z nas - wspólniczek wniosła wkład w postaci wieloletniego doświadczenia w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz wysokich kwalifikacji merytorycznych.

Podjęcie przez nas współpracy było wynikiem zapotrzebowania rynku na usługi księgowe, jakie miało miejsce w związku z korzystną koniunkturą gospodarczą, napędzaną przez napływ środków z Unii Europejskiej. W krótkim czasie staliśmy się jednym z liderów lokalnego rynku w zakresie świadczenia usług dla przedsiębiorców korzystających z wszelkiego rodzaju dotacji, grantów i innych form pomocy publicznej. Doskonale rozumiemy Twoje problemy związane z rozliczaniem inwestycji, ponieważ same z sukcesami korzystałyśmy z dotacji unijnych w związku z zakładaniem i rozwijaniem działalności Biura.

Prowadzenie działalności gospodarczej jest procesem, który z założenia zmierza do osiągania coraz większych zysków. Jednak doskonale rozumiemy, że Twoja firma może znajdować się na różnym etapie rozwoju, może zmagać się z przejściowymi trudnościami i problemami. Dlatego zawsze pozostajemy elastyczne i otwarte na Twoje propozycje, w szczególności w odniesieniu do ceny i zakresu świadczonych usług. Przekonaj się, że stać Cię na profesjonalną obsługę księgową!

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby i specyfikę prowadzonej działalności. Dotyczy to w szczególności nowych Klientów, z którymi na początku umawiamy się na rozmowę w celu ustalenia ich oczekiwań oraz zasad współpracy. Umów się z nami na spotkanie i przekonaj się, że to Ci się opłaci. Znajdziemy dla Ciebie czas na spotkanie i analizę bieżącej działalności. Na Twoje życzenie, możemy do Ciebie dojechać, w tym również w celu odebrania dokumentów.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, zaangażowanie oraz terminowość wykonywania zadań. Udzielamy pomocy przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na obecność Twojej firmy na rynku. Nie obawiaj się zadawania pytań - dobrze wiemy, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i nie musisz znać się na księgowości!

Powierzając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewnisz sobie komfort i spokój, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas, który straciłbyś na wypełnianie papierkowych formalności. Nie obawiaj się powierzyć nam swoich problemów. Z uwagi na wiążącą nas tajemnicę zawodową, zostaną one tylko między nami.

Zgodnie z przyjętymi wymogami i standardami, posiadamy świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe oraz polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz na rozmowę w siedzibie Biura. Przekonaj się, że formalności szybko mogą przestać być problemem!